22 Paź 2019

Nabór zgłoszeń do udziału w Śląskim Festiwalu Nauki 2020

Trwają przygotowania do 4. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki, który tym razem odbędzie się w dniach 25-27 stycznia 2020 roku. Do udziału w tym niezwykle interesującym przedsięwzięciu zachęca państwa już od kilku tygodni prorektor UŚ: prof. dr hab. R. Koziołek.

Pozwalam sobie zwrócić się do Państwa również z prośbą o aktywne uczestnictwo w tym wydarzeniu, które jest nie tylko świętem nauki, ale również wyjątkową okazją do promocji tego, co dzieje się na naszym Wydziale. Uczestnictwo w Festiwalu jest niezwykle cennym doświadczeniem, które pozwala zmierzyć się z szerokim audytorium odbiorców, w warunkach innych niż sale wykładowe.

Termin zgłoszeń upływa 31 października.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie festiwalu:

Jeśli macie Państwo jakieś pomysły, proszę o kontakt, chętnie pomogę w ich realizacji. Dodatkowo możecie Państwo spotkać się z organizatorami Festiwalu jutro, tj. w środę 23.10., w godz. 10.00 – 13.00 w holu głównym, gdzie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z aktywnością w tym przedsięwzięciu.

Jeszcze raz zachęcam do udziału!

dr hab. Kinga Czerwińska

Prodziekan ds. Rozwoju, Promocji i Współpracy z Otoczeniem